IX. Országos Jeney Zoltán Fuvolaverseny - 2018. március 23-25.

››  VERSENYKIÍRÁS

››  KÖTELEZŐ MŰVEK KOTTÁI

››  Területi válogató kiírás

››  Területi válogatók időpontjai

››  Jelentkezési lap versenyzőknek (területi válogatóra)

Kapcsolatfelvétel

Kaposvári Liszt Ferenc Zeneiskola - Alapfokú Művészeti Iskola
7400 Kaposvár, Kossuth Lajos u. 21.
Tel
efon: 82/512-762

Köszöntő

Jelentkezés a hangverseny-látogatók listájára

Kedves látogató!

Szeretettel köszöntöm a Kaposvári Liszt Ferenc Zeneiskola – Alapfokú Művészeti Iskola megújult honlapján. Városunk szívében 18 hangszeren várjuk azokat a gyermekeket, akik szeretnének belépni a zenetanulás csodálatos birodalmába.

Tanáraink a zenetanári szakma iránt mélyen elkötelezett kiváló pedagógusok, akik folyamatosan képzik magukat és arra törekszenek, hogy intézményünk eredményeik által országos szinten is élvonalban maradjon. A kiválóra akkreditált minősítést megszerző intézményünk tehetségpontként is működik. A székhelyen kívül még négy telephelyen vehetik igénybe az oktatást tanulóink.

Városunk vezetői zeneszerető és művészet pártoló emberek. A Kaposfest házigazdájaként egy héten keresztül a régió kulturális központjává válik intézményünk. Részünk lehet abban a körforgásban, amit a nálunk felkészülő világhírű művészek és csapatuk képvisel. Ebben a felgyorsult világban, ahol szinte mindent a modern technikai eszközök már-már követhetetlenül gyors fejlődése jelent, el kell gondolkoznunk azon, hogy a lelkünket is szükséges valamivel táplálni. Egy impozáns régi épületben egy 200 főt befogadó hangversenyterem áll rendelkezésünkre, ahova szeretettel várjuk azokat a kedves zenebarátokat, akik szívesen feltöltődnek az igényes klasszikus zene által. A tehetséggondozáson kívül fontosnak tartjuk, hogy olyan közönség nevelődjön ki, akik később zeneértő és zeneszerető emberekké válnak.

„Legyen a zene mindenkié”
Kodály Zoltán

Legyen a zene a kaposváriaké!

Nagy Tamás

Ma 2017. december 14., csütörtök, Szilárda napja van. Holnap Valér napja lesz.